Temizlik

Ofis Temizliği 

Evleriniz de, ofisleriniz de, villa ve şirketlerinizde  Genel Temizlik  Hizmeti sağlamaktadır. Ronay Sosyal Hizmetler Taşımacılık Turizm ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ’nin Ev ve Ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan Güvenilirlik ve Titizliğe büyük önem vermektedir. Yaklaşık on üç yılllık geçmişimizde de bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

ofis temizligi Temizlik
temizlik ofis Temizlik


Eviniz, Ofisiniz, Villa ve Şirketlerinizde Tavandan Tabana Detaylı Temizlik!

ofis makinalari temizlik Temizlik
ofis genel temizlik Temizlik

Dezenfektanlı Ev Temizliği ve Ofis Temizleme Hizmetleri

 

temizligi ofis Temizlik
ofis temizlik Temizlik

 

Ev Temizliği 

 

0 Temizlik
1 Temizlik


Eviniz, Ofisiniz, Villa ve Şirketlerinizde Tavandan Tabana Detaylı Temizlik!

3 Temizlik
4 Temizlik


Dezenfektanlı Ev Temizliği ve Ofis Temizleme Hizmetleri

 

5 Temizlik
2 Temizlik

 

Dış Cephe Temizliği

 

Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerinin vinç veya asansör ile temizliği yapılmaktadır.

 

1a Temizlik 2a Temizlik 3a Temizlik

En yüksekler bile ışıl ışıl.

4a Temizlik 5a Temizlik 6a Temizlik

 

İş ve Alışveriş Merkezlerş Temizliği

Yaya trafiği yoğun olan iş ve alışveriş merkezlerinde sürekli temizlik, bakım ve hijyen beklenmektedir. Bu mekanların temizliği mevcut işleyişi bozmadan profesyonel eğitimli ve deneyimli personel ve uygun ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Teknik ekibimizin yapacağı keşif sonucunda günlük, haftalık, aylık,  part-time / full-time, yapılacak temizlikler müşteriye özel çözümler ile planlamakta ve uygulanmaktadır.

is%20al%C4%B1%C5%9Fveris Temizlik

Halı – Koltuk Temizliği

Genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi gözüksede aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir.

Ronay Sosyal Hizmetler Taşımacılık Turizm ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ile koltuklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makineleriyle YERİNDE yıkar. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri temiz suyu tazyikle püskürtüp aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 2 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.

 • Kısa Sürede Etkili Temizlik Yapılır
 • Vakum Yöntemi Kiri Söker Alır
 • Hijyeniktir, Silme Yöntemindeki Gibi Kiri Koltuğun İçine Gömmez
6 Temizlik 5 Temizlik 436 Temizlik

Koltuklarınızda Fark Edilen Temizlik !

 

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmeti tüm mekanlar için geçerlidir. Konut, bina, işyeri, plaza, otel, restoran, mağaza, banka, ofis, fabrika. Bu mekanlarda yapılmış olan tadilat zeminde boya, harç vb. inşaat atıklarına sebep olacaktır. Bu tarz bölgeler temizlenmeden önce zeminde bulunan kaba çöpler toplanır, oluşmuş olan harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile kabası alınır ve daha sonra sanayi tipi makinalar ve kimyasallar yardımı ile yıkama yapılır.

İnşaat kısmı tamamlanmış, henüz yerleşimi yapılmamış binaların, ofislerin, alışveriş merkezlerinin temizliklerinde, dekorasyon malzemelerine zarar vermemek ve inşaat artıklarının tamamını ortadan kaldırmak temel amaçtır. Bu da profesyonel ekip ve ekipman ile gerçekleştirilir.

 • Oluşan moloz, harç kalıntıları; fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları temizlenir.
 • Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıyıcı yardımıyla çıkarılır.
 • Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlenir.
 • Tuvalet, lavabolar ve mevcut fayanslar uygun kimyasallarla temizlenir.
 • Varsa mutfak dolaplarının içi ve dış yüzeyleri temizlenir.

insaat sonrasi temizlik Temizlik

 

Mutfak Temizliği

Kurumlarda yemek üretimi yemek servisi yapan ünitelerin (mutfak ve yemekhane) temizlik ve ilaçlama ile mikroorganizmalardan arındırılması hizmeti konusunda profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

 Temizlik

Hastane,Sağlık Ocağı ve Klinik Temizliği

Sağlık kurumları temizliği diğer temizlik alanlarından farklı ihtiyaçlara sahiptir. Bu kurumlarda hijyen ön planda ve vazgeçilmez bir faktördür.
Sağlık kurumları temizliğinde, gerek sağlık personeli ve hastalar için gerekse temizlik personeli için uygun hijyen şartları ayarlanmaktadır.

Ronay Sosyal Hizmetler Taşımacılık Turizm ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.; profesyonel kadrosuyla hijyenin sağlık kuruluşları için önemini bilmekte ve hem sağlık kurumları hem de hastalar için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hastanelerin tüm idari personel odaları, doktor odaları, toplantı salonu, zemin cilalama, halı, mutfak, yemekhane, balkon, merdivenler, tuvalet, iç ve dış çevrelerin hijyenik temizliği, çöp atma gibi vb. hizmetleri verilmektedir.

Temizliklerde;

 • Kurumun çalışma şartlarına uygun olarak temizlik programı çıkarılır,
 • Hem kurum personeli hem de temizlik personeli için hijyen şartlarını bozmayan en uygun malzemeler kullanılır.
 • Kullanılan malzemeler dezenfekte edicidir.
 • Kullanılan ekipmanlar da eşyalara zarar vermeyecek uygunluktadır
 • Temizlikler, sürekli kontrol edilerek eksik ve aksaklıklar anında giderilir.

hastane%20temizli%C4%9Fi1 Temizlik